0 800 337 147
Безкоштовна доставка при замовленні на відділення Нової Пошти

Як правильно підібрати розмір підгузника

Як правильно підібрати розмір підгузника
Чітко підібрати розмір підгузника для вашого малюка - важливий момент при правильному догляді за дитиною. Якщо мама знає, як вибрати розмір підгузника правильно, то малюку завжди буде комфортно та зручно.


Усі виробники мають маркування на упаковках із зазначенням ваги малюка, наприклад, 2–5 кг, 3–6 кг тощо. Це вказана приблизна вага малюка, на яку розрахована ця модель. Варто пам'ятати, що це умовні позначення і завжди потрібно підбирати продукцію індивідуально. Підгузник варто вибирати так, щоб нижня межа вказаної на упаковці ваги була максимально близькою до ваги вашої дитини. Наприклад, якщо чадо важить 5 кг, то округливши реальну вагу в меншу сторону, вибирайте діапазон 4-9, а не 3-6 або 5-8 кг. Надалі, ви при використанні підгузків розумітимете, що даний розмір вже замало для малюка, тоді варто переходити на наступний розмір у лінійці цього виробника.


Спокійний сон малюка, суха попка, відсутність у нього почервоніння, попрілостей, дерматиту і висипу показує, що підгузник підібраний правильно.