0 800 337 147
Безкоштовна доставка при замовленні на відділення Нової Пошти

Як заспокоїти дитину, що плаче

Як заспокоїти дитину, що плаче
Плач для дитини — це спосіб комунікації, але, незважаючи на його природність, незайвим буде спробувати заспокоїти дитину, що плаче. Логічно, що у батьків виникне питання: "Як заспокоїти дитину?" Іноді це може здатися складним завданням, але розуміння причин допоможе вам навчитися заспокоювати малюка, що плаче. Пам'ятайте: у вас все чудово виходить.

Плач - спосіб сказати, що щось не так. Коли справа стосується того, як навчитися заспокоювати дитину, що плаче, важливо зрозуміти, що саме викликає у нього занепокоєння. Ваша дитина може плакати у випадку, якщо:
1) він голодний
2) малюка турбують відрижка або здуття живота
3) потрібно змінити підгузник
4) він хоче спати

Вам може здатися, що сповивання нагадує вбрання в сорому сорочку. Але для плачучої, неспокійної дитини це схоже на повернення в утробу матері. Наскільки щільно можна сповивати дитину? Досить щільно, так, щоб він не міг вільно ворушити руками та ногами.

Зробіть масаж. Заспокійлива сила вашого власного дотику може творити чудеса, наприклад заспокоїти малюка або зняти коліки. Багато дітей люблять тілесний контакт. Дослідження показують, що діти, яким роблять масаж, менше плачуть та краще сплять. Просто роздягніть дитину і використовуйте повільні, тверді, але акуратні удари по його ногах, руках, спині, грудях та обличчі.

Дитині, яка має газики, помасажуйте животик за годинниковою стрілкою або проробіть його ніжками вправу «велосипед», щоб зняти тиск.